Er zullen geen tijden bekend worden gemaakt wanneer klasses starten. Er zullen wel pauze tijden (t.z.t.) worden aangegeven. Wij doen dit omdat de tijden anders kunnen zijn en er toch vaak aan de tijden wordt vastgehouden. Hierdoor kan het zijn dat je graag een atleet wilt zien en wij voorlopen op het programma dat de klasse dan al voorbij is.

Atleten worden tussen 08.15 en 09.15 op de wedstrijd lokatie verwacht.
De deuren van het theater en de expo zijn om 10.00 geopend.
Bij de opening van de Enercup zullen alle deelnemende atleten aan deelnemen.

ZORG DAT JE ROND 10.40 IN DE GROTE ZAAL BENT. DAAR ZAL EEN GROTE FILM GAAN DRAAIEN VAN ONGEVEER 10 MINUTEN MET DE OPENING VAN ALLE ATLETEN DIE OP HET PODIUM ZULLEN STAAN!

 

PROGRAMMA

 

                                                                                                         

11.00 – 11.15                                    Opening Enercup 2019

                                                            Welkom heten, mededelingen, voorstellen van de jury

 

Bikini Fitness Junioren                  (I walk, vergel.&Fysiek ronde)  

Bodybuilding Junioren                  (Routine, verplichte poses/ vergel,posedown)

Bikini Fitness Masters                    (I walk, vergel.& Fysiek ronde)                

Men’s Physique Junioren             (I walk, vergel.& Fysiek ronde) 

Bodybuilding Masters 40+           (Routine,verplichte poses/ vergel,posedown)   

Figure Junioren                                (I walk, verplichte poses/ vergel)            

Men’s Physique Masters                 (I Walk, vergel.&Fysiek ronde) 

 

GASTOPTREDEN: RICK BURNETT

 

Figure Masters                                 (I walk, vergel.&Fysiek ronde)  

Bodybuilding Masters 50+           (Routine,verplichte poses/ vergel,posedown)   

Women’s Physique                         (Routine,verplichte poses/ vergel,posedown)   

 

 

LATE LUNCHPAUZE 30 MIN

 

Bodybuilding heren – 70 kg        (Routine,vergel.& Fysiek ronde,posedown)

Bikini Fitness 1                                (I walk, verplichte poses/ vergel)

Men’s Physique 1                            (I walk, vergel.& Fysiek ronde) 

Men’s Classic Physique 1            (Routine,verplichte poses/ vergel,posedown)   

Welness                                             (I walk, vergel.&Fysiek ronde)  

Bodybuilding – 80kg                      (Routine,vergel.& Fysiek ronde,posedown)

 

GASTOPTREDEN: JANNES MANDERFELD

 

Men’s Classic Physique  2            (Routine,verplichte poses/ vergel,posedown)

Bikini Fitness 2                                (I walk, verplichte poses/ vergel)            

 

 

PAUZE  

 

Bodybuilding heren – 90 kg        (Routine,vergel.& Fysiek ronde,posedown)

Figure   (1 klasse)                            (I walk, vergel.& Fysiek ronde)

Men’s Physique 2                             (I walk, vergel.& Fysiek ronde)

 

GASTOPTREDEN: SOTIRIS SOTIRIOU

 

Bodybuilding – 102 kg                  (Routine,vergel.& Fysiek ronde,posedown)

Women’s Bodybuilding                 (Routine, verplichte poses/ vergel,posedown)

Bodybuilding + 102 kg                  (Routine, verplichte poses/ vergel,posedown)

 

PAUZE

SURPRISE ACT

GASTOPTREDEN: PITO KETJAP LOUISA

PRIJSUITREIKING