Er zullen geen tijden bekend worden gemaakt wanneer klasses starten. Er zullen wel pauze tijden (t.z.t.) worden aangegeven. Wij doen dit omdat de tijden anders kunnen zijn en er toch vaak aan de tijden wordt vastgehouden. Hierdoor kan het zijn dat je graag een atleet wilt zien en wij voorlopen op het programma dat de klasse dan al voorbij is.

Atleten worden tussen 08.15 en 09.15 op de wedstrijd lokatie verwacht.
De deuren van het theater en de expo zijn om 10.00 geopend.
Bij de opening van de Enercup zullen alle deelnemende atleten (van beide wedstrijden) aan deelnemen.

ZORG DAT JE ROND 10.30 IN DE GROTE ZAAL BENT. DAAR ZAL EEN GROTE FILM GAAN DRAAIEN MET DE OPENING VAN ALLE ATLETEN DIE OP PODIUM ZULLEN STAAN!

Er zal eerst gestart worden met de Open C Grandprix. Na deze wedstrijd zal de kwalificatie wedstrijd starten (B en A niveau atleten).

ALLE TOP 3 GEPLAATSTE ATLETEN (ongeacht de hoeveelheid atleten in de klasse)  uit de Open C Grandprix zullen deze dag doorstromen naar de kwalificatie wedstrijd en hebben een kans om zich te kwalificeren voor Miss & Mister Universe op 24 november te Hamburg.

 

PROGRAMMA

10.50-11.00                      Opening Enercup 2018 (met alle atleten vd hele dag)

                                             ALLE GASTEN DIENEN OM UITERLIJK 10.40 IN DE ZAAL TE ZIJN

11.00-11.15                        Welkom heten, mededelingen, voorstellen van de jury door speaker

 

OPEN C GRANDPRIX

Miss Shape Masters       (vergelijkingen, quaterturns, T Walk, Posedown)   

Men Body Masters          (verplichte poses/ vergel, Routine, Posedown) 

Miss Figure Junioren     (vergel.& Fysiek ronde, Routine, Posedown)

Men Body Junioren        (verplichte poses/vergel, Routine, Posedown   

Miss Shape Junioren      (vergelijkingen, quaterturns, T Walk, Posedown)         

M.A.P Junioren                (vergelijkingen, quaterturns, T Walk, Posedown) 

Miss Figure Master         (verplichte poses/ vergel, Routine, Posedown)

MAP Masters                    (vergelijkingen, quaterturns, T Walk, Posedown)

Miss Body                          (verplichte poses/ vergel, Routine, Posedown)    

Men Body 1                       (verplichte poses/ vergel, Routine, Posedown) 

 

PAUZE +/- 25 MINUTEN

 

Miss Shape 1                     (vergelijkingen, quaterturns, T Walk, Posedown)

Athletic BB 1                     (verplichte poses/ vergel, Routine, Posedown) 

Men Body 3                       (verplichte poses/ vergel, Routine, Posedown) 

Mixed Pairs                       (verplichte poses/ vergel, Routine, Posedown) 

                                                           

GASTOPTREDEN RAYMOND SIMON

              

Men Body 2                      (verplichte poses/ vergel, Routine, Posedown) 

Miss Figure                       (vergelijkingen, quaterturns, Routine, Posedown)       

Miss Shape 2                    (vergelijkingen, quaterturns, T Walk, Posedown)  

Athletic  BB 2                    (verplichte poses/ vergel, Routine, Posedown)

MAP                                   (vergelijkingen, quaterturns, T Walk, Posedown)       

Men Body 4                      (verplichte poses/ vergel, Routine, Posedown) 

 

GASTOPTREDEN TEAM NELLEN

 

Uitreiken Biggest Team Award

 

+/- 15.30 -17.00     PRIJSUITREIKING

 

Gaat in de volgorde van de klasses van het programma
Alle winnaars van de klasses gaan het podium op voor de Overall Titel.

De Overall Winnaar blijft op het podium staan aan de zijkant van het podium (bij de speaker)

Indien alle Overall winnaars bekend zijn komen zij allemaal naar voren en worden er foto ‘s gemaakt.

 

+/- 17.00 – 18.00    GROTE PAUZE

 

OPEN A/B GRANDPRIX EN KWALIFICATIE UNIVERSE

ALLE atleten die geeindigd zijn in de top 3 van de open C Grandprix stromen door naar deze wedstrijd.

Welkom heten, mededelingen, voorstellen van de jury door speaker

Film opening  17.30-18.00

 

GASTOPTREDEN JOEL CARLOS SCHEEK

 

Miss Shape Masters       (vergelijkingen, quaterturns, T Walk, Posedown)   

Men Body Masters         (verplichte poses/ vergel, Routine, Posedown) 

Miss Figure Junioren      (vergel.& Fysiek ronde, Routine, Posedown)

Men Body Junioren        (verplichte poses/vergel, Routine, Posedown   

Miss Shape Junioren      (vergelijkingen, quaterturns, T Walk, Posedown)         

M.A.P Junioren                (vergelijkingen, quaterturns, T Walk, Posedown) 

Miss Figure Master         (verplichte poses/ vergel, Routine, Posedown)

MAP Masters                   (vergelijkingen, quaterturns, T Walk, Posedown)

Miss Body                         (verplichte poses/ vergel, Routine, Posedown)    

Men Body 1                      (verplichte poses/ vergel, Routine, Posedown) 

Miss Shape                       (vergelijkingen, quaterturns, T Walk, Posedown)

Athletic BB 1                     (verplichte poses/ vergel, Routine, Posedown) 

Men Body 3                      (verplichte poses/ vergel, Routine, Posedown) 

Mixed Pairs                       (verplichte poses/ vergel, Routine, Posedown) 

 

 

PAUZE 15 MINUTEN

 

Men Body 2                      (verplichte poses/ vergel, Routine, Posedown

Miss Figure                       (vergelijkingen, quaterturns, Routine, Posedown)       

Athletic  BB 2                    (verplichte poses/ vergel, Routine, Posedown)

MAP                                   (vergelijkingen, quaterturns, T Walk, Posedown)         

Men Body 4                      (verplichte poses/ vergel, Routine, Posedown) 

 

 

PAUZE 15 MINUTEN

 

 

+/- 20.30 -22.00     PRIJSUITREIKING

 

Gaat in de volgorde van de klasses van het programma
Alle winnaars van de klasses gaan het podium op voor de Overall Titel.

De Overall Winnaar blijft op het podium staan aan de zijkant van het podium (bij de speaker)

Indien alle Overall winnaars bekend zijn komen zij allemaal naar voren en worden er foto ‘s gemaakt. Uit deze overall winnaars wordt The best of the best gekozen en krijgt nog een extra geldprijs en een mega award.